O nás

Radi by sme Vám touto cestou poskytli informácie o nás, našich aktivitách, ponukách a samozrejme aj priestor pre našu vzájomnú komunikáciu.

Veríme, že si na tejto stránke nájdete hľadané informácie, ktoré Vám pomôžu viac nás spoznať a vytvoriť tak možno priestor pre našu budúcu vzájomnú obchodnú, pracovnú, alebo inú spoluprácu. Našim súčasným partnerom a zákazníkom ďakujeme za ich doterajšiu priazeň a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Kolektív pracovníkov spoločnosti MARKET CENTRUM.

Firiem, zaoberajúcich sa predajom potravinárskeho tovaru a gastro sortimentu je na trhu mnoho, no špecialistov málo. U nás nájdete to najkvalitnejšie z 5000 druhov položiek sortimentu, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. A to všetko za bezkonkurenčné ceny.

Firma sa zaberá veľkoobchodom s potravinami a na trhu pôsobí vyše 23 rokov. O solventnosti, zaslúženom mieste na trhu a prosperite firmy svedčí fakt, že Národné informačné stredisko Slovenskej republiky (NISSR) už niekoľký krát za sebou vyhlásilo MARKET CENTRUM za Bonitnú firmu a udelilo nám Pečať bonity, ktorou sa právom hrdíme.
Našou pýchou je okrem veľmi dobre situovaného a na trhu obľúbeného veľkoskladu aj ružinovská reštaurácia Chuťovka, vďaka ktorej začala naša firma spolupracovať s Miestnym úradom Bratislava – Ružinov. Na základe tejto spolupráce firma umožňuje ružinovským dôchodcom stravovať sa za zvýhodnené ceny. (www.ruzinovskachutovka.sk/)

Všetky tieto fakty ukazujú na dobré meno našej firmy, vďaka ktorému máme stále viac nových klientov a zákazníkov, čo si samozrejme nesmierne vážime, pretože za úspechmi stojí hlavne celý rad zamestnancov, ktorí robia všetko preto, aby boli zákazníci vždy čo najspokojnejší.